Pracownicy

Jesteś tu: » Strona startowa » Pracownicy

 

 

 

 

 

Dyrektor

 

Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych

 

Małgorzata Gontarek

 

 pedagog,

 

 psychoterapeuta,

 

socjoterapeuta (Certyfikat nr 3 Polskiego Towarzystwa Psychologicznego),

 

 trener komunikacji (Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego)

 

                                                              Z-ca dyrektora

ds. Młodzieżowego Ośrodka Socjoterapii

Edyta Salamaga 


Z-ca dyrektora

 

ds. Bursy

Łukasz Szymański

 

 

 

Jolanta Morawska – koordynator punktu konsultacyjnego, pedagog szkolny

Jagoda Pindelska – socjoterapeuta

Grzegorz Andrzejuk – wychowawca w MOS, psycholog 

Małgorzata Bachulska  - terapeuta pedagogiczny

Katarzyna Zdanewicz – wychowawca w MOS grupa A, opiekun koła teatralnego, opiekun obozów

Sabina Pieczko – wychowawca w MOS grupa B, pedagog

Paulina Puławska – wychowawca w MOS grupa D, pedagog

Paweł Abramczyk – koordynator grupy E, wychowawca MOS grupa E, opiekun koła sportowego,

Opiekun Ligi Piłki Siatkowej

Damian Matuszak -  koordynator zajęć sportowych, wychowawca w MOS grupa C, opiekun koła sportowego, opiekun siłowni

Olga Piersa - koordynator grupa c, wychowaca grupa C

Artur Bilski - wychowawca w MOS

Rafał Łuczkiewicz – wychowawca w MOS

Maciej Sałek – wychowawca w MOS grupa E, wychowawca bursy

Łukasz Szymański – wychowawca  w MOS,

Wojciech Kawecki – wychowawca weekendowy w MOS , organizator wycieczek, opiekun koła fotograficznego

Leszek Paprocki – wychowawca w MOS, trener zapasów, opiekun koła sportowego - siłownia

Wojciech Gembski – wychowawca w MOS, trener piłki nożnej

Tomasz Jefimowicz – wychowawca w MOS grupa C, opiekun wycieczek rowerowych, opiekun koła sportowego - koszykówka

Marcin Adamczyk – koordynator grupa A,B, wychowawca w MOS, opiekun koła teatralnego, opiekun strony internetowej

Kamil Roślik - wychowawca w MOS grupa A,B

Renata Fidos - wychowawca w MOS grupa C, koordynator ds. szkoły

Estera Sobieraj  - wychowawca w MOS grupa C

Klaudia Kalinowska - wychowawca w MOS grupa A

Sylwia Mielczarek - wychowawca mos gr A

Katarzyna Baranowska- wychowawca w MOS grupa D


 

 

 

Hanna Cieślak – wychowawca bursy

Anna Rożej – wychowawca bursy

Marta Podgórska – wychowawca bursy

Anna Aksamit – wychowawca bursy

Grażyna Kurek  - bibliotekarka


 

Nauczyciele:

 

Małgorzata Skałka  - matematyka ,

Tomasz Jefimowicz -podstawy przedsiębiorczości,

Paweł Abramczyk – wos ,

Ewa Pila - j. polski ,

Sylwia Kowal – geografia, biologia,

Bartosz Maścianica  – w-f 

Damian Matuszak   – w-f 

Leszek Piotrowski – fizyka,

Marta Baranecka – j. angielski

Estera Sobieraj – zaj. techniczne, plastyka, zaj. artystyczne , muzyka, wiedza o kulturze,  prowadząca warsztaty rękodzieła, malarstwa i rysunku

Małgorzata Pokrywczyńska – historia

Michał Kowalewski – religia

Gabriela Behling - j.polski

Maciej Sałek  - edukacja dla bezpieczeństwa

Ewa Olesiejuk - chemia

Elżbieta Waszczak - j.rosyjski, koordynator ds. szkoły 

Renata Czyżewska - j. rosyjski

Piotr Żebrowski - historia

Marcin Adamczyk-  informatyka

 

 

 

 

Pracownicy administracji i obsługi

 

Joanna Domian - sekretarz szkoły 

Stefan Król - kierownik gospodarczy

Bożena Paderewska - specjalista do spraw kadrowych

Marek Kowalski - księgowa

Zofia Banasiak - kierownik magazynier żywnościowy / intendent

Elżbieta Wąsowska - kucharka

Dorota Osowska - kucharka

Katarzyna Melion - kucharka

Anna Klusek - kucharka

Bogdan Owsianko - portier

Tadeusz Wysocki - portier

Tomasz Chojnowski – portier

Janusz Kosson – portier

Stanisław Szymański – portier